Film "FATIMA" - z autodeskrypcją

Kino Zacisze w Piekarach Śląskich ul BYTOMSKA 73  zaprasza na  film FATIMA- posiada audiodeskrypcję.

Prosimy  potwierdzić uczestnictwo z podaniem liczby osób oraz liczby  słuchawek do autodeskrypcji do dnia 22 pażdziernika  tel   517 87 84 07 Kurek Anna


Poniżej przesyłam Państwu opis filmu i dodatkowe informacje. 

Seans z autodeskrypcją  24 października o godzinie 17:00. 
CENA BILETU 13,50    OD OSOBY 


PRZYSTANEK AUTOBUSOWY - " POCZTA "

Film FATIMA

Data premiery: 01.10.2021
Produkcja: Portugalia, USA
Reżyseria: Marco Pontecorvo
Gatunek: dramat
Rok produkcji: 2021
Obsada: Harvey Keitel, Goran Visnjic, Joaquim de Almeida, Sonia Braga
Zalecany wiek widza: 12+

Opis filmu:
Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca opowieść o objawieniach fatimskich, które dały siłę milionom chrześcijan.
W czasach Wielkiej Wojny ludzie poszukiwali nadziei. Doświadczyli cudu.
Specjalnie skomponowany do filmu utwór śpiewa ANDREA BOCELLI.
Jest rok 1917. Świat pogrążony jest w mrokach Pierwszej Wojny Światowej. Do małej portugalskiej wioski Fatimy, podobnie jak do tysięcy miejscowości w całej Europie płyną dramatyczne wieści o tysiącach zabitych.  Do domów wracają okaleczeni i pozbawieni nadziei weterani. W takich chwilach łatwo o zwątpienie i załamanie. Właśnie w takich okolicznościach troje dzieci z Fatimy doświadcza niezwykłego spotkania. Ich oczom ukazuje się Matka Boża, by przekazać im przepowiednie dla świata. Relacje dzieci z tego wydarzenia spotykają się z wielkim sceptycyzmem zarówno osób świeckich jaki i przedstawicieli Kościoła.
Nikt nie traktuje poważnie dziecięcych opowieści. A jednak wieść o cudownych wydarzeniach w Fatimie roznosi się coraz dalej. Tysiące pielgrzymów przybywają do wioski, a cud fatimski zaczyna odmieniać ich losy, wywierając przemożny wpływ także na instytucję Kościoła i na cały świat.